درباره وب سایت

تقویم فارسی یک پایگاه داده آنلاین است که شامل رویدادهای تقویم هجری شمسی، هجری قمری و تقویم جهانی است. این پایگاه داده شامل رویدادهای ملی موجود در تقویم شمسی ایران، رویدادهای مذهبی موجود در تقویم قمری و رویدادهای موجود در تقویم میلادی است. همچنین این پایگاه داده شامل یک سری از وقایع تاریخی، سیاسی و ورزشی نیز میباشد و سعی من بر این است که با کاملتر کردن این داده ها یک مجموعه مفید برای استفاده برنامه نویسان و کاربران به وجود آید.

 

برنامه های بعدی برای توسعه سایت

برنامه بعدی من برای توسعه این وب سایت افزودن تقویم های مختلف دیگر مانند تقویم چینی و اضافه کردن دسته بندی ها جدید است. لطفا برای بهبود و توسعه این سایت پیشنهادها و انتقادهای خود را با من در میان بگزارید.

 

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با ارسال کامنت از طریق Disqus و یا ارسال ایمیل به این info@farsicalendar.com ما را در جریان پیشنهادها و انتقادهای خود قرار دهید.

 

در پایان

امروزه استفاده از API ها در طراحی نرم افزارها و وب سایت ها به یک امر معمول تبدیل شده. ولی در کشور ما ایران متاسفانه ایجاد منابع داده ی آنلاین و به اشتراک گزاشتن انها رواج پیدا نکرده و این امر باعث دوباره کاری در طراحی نرم افزار و وب سایت ها میشود. امیدوارم این وب سایت بتواند کمکی هرچند هم کوچک در طراحی و توسعه نرم افزارها و وبسایت به برنامه نویسان ارائه کند. با آرزوی موفقیت ها بیشتر.